Кошик
1102 відгуків
Оптові ціни при замовленні на суму від 1500 грн.    ОПТОВІ УМОВИ

Дитячі вишиванки ручної роботи оптом та в роздріб

Дитячі вишиванки ручної роботи оптом та в роздріб

28.11.14

       Традиційним українським вбранням є вишиванки вишиті в ручну. Кожний регіон України має свої візерунки, які є своєрідними оберегами української сім’ї.

       Першу вишиванку, зазвичай, вишивають на хрестини дитини, адже це традиційне вбрання маленьких українців у такий важливий день їх життя. У сучасний час дана традиція є дуже популярною та багато батьків надають перевагу національним костюмам  на хрестини своїх діточок.

       Дитяча вишиванка є невід’ємним атрибутом національних та релігійних свят в Україні, дитячих ранків та інших урочистих подій у Вашому житті. Красиві сорочечки, платтячка, костюмчики та сарафанчики студії дитячої вишивки «Соколята», виконані в ручну технікою хрестик або гладдю, оздоблені мережкою або бісером нададуть святу Вашої дитини українського національного колориту. Наша студія пропонує вигідні умови оптової співпраці для магазинів, які реалізують дитячі вишиванки у будь-якому регіоні України.

      Дитяча вишиванка - це приємний практичний подарунок від батьків, бабусі, хресної мами для дитини до її свята.

     Студія дитячої вишивки «Соколята» пропонує широкий асортимент дитячих вишиванок ручної роботи з традиційними українськими візерунками за доступними цінами для роздрібних та оптових покупців. Ми співпрацюємо з понад 100 вишивальницями з Львівської та Івано-Франківської областей, для того щоб забезпечити Вас та Ваших дітей красивими та якісними вишиванками ручної роботи.  Запрошуємо Вас до покупок!

 

        З повагою, колектив студії дитячої вишивки «Соколята»!

Джерело: Студія дитячої вишивки Соколята

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380502095965, (Загальні питання 10.00-17:30)
  +380675084836, (Загальні питання 10:00-17:30)
  +380508006193, (ВСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ Офіс 10.30-17:30)
 • Контактна особа:
  Менеджери з продажу
 • Адреса:
  Поштовий адрес: м. Львів, А/С 3007. Видача товару через офіс не проводиться, Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  sokolyata-vushuvka@ukr.net